Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Hier erhaltet Ihr Hilfe zu Node-Red
Antworten
ornanty
Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Beitrag von ornanty » 15.09.2020 21:11

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

Bild

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

Фільм «Тарас. Повернення» – Наше, прадідівське! – підтвердив другий господар. Микола, замiсть панського лану, вийшов на своє поле; вiн стрiвся з людьми i тих намовив жати своє жито. Тiльки що вони зайняли постатi, од панського лану на конi вже катав конем до них осавула. Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн А тим часом пошесть пiшла по всiх казармах. Люди не переставали слабiть i вмирати. Мiж бурлаками почалася тривога: однi казали, що пани насипали зумисне в криницi отрути, другi казали, що посесор годує людей собачим м’ясом. Пiшов по казармах гомiн, клекiт. Микола правував над усiма, давав привiд, кричав на ввесь двiр, що жиди наслали пошесть на людей. Ватага бурлак знялася, пiшла до посесора й побила йому вiкна. Посесор тим часом з жiнкою й дiтьми утiк в мiстечко i пересидiв лиху годину, доки бурлаки не втихомирились. Тим часом вiн дав знати в стан. Становий набiг на заводи з москалями, з доктором та з попом. Доктор заглядав у криницi, куштував воду, ходив по заводах, по казармах, ходив чогось понад ставком, по двору, заглядав у пекарнi, в казани, заспокоював бурлак; але сам боявся покуштувать бурлацького борщу з гнилою таранею, з додатком пацюкiв для присмаки. Вiн звелiв обчистить i вимазати казарми, але, невважаючи на те, бурлаки почали потроху втiкать з заводiв. Нашi вербiвськi бурлаки ждали тiльки, доки трохи протряхне надворi. Вони задумали тiкать далi, на херсонськi степи. А тим часом несподiвано заслаб Кавун. Вiн довго не признававсь, що вiн слабий, насилу волочив ноги, а все-таки ходив на роботу. Вiн боявсь лазарету, як пекла, бо з того лазарету мало хто вертався до казарм. Як той звiр кидається на товаряку, так кинувся Микола на Бжозовського лiжко i налапав пановi ноги. Пан схопивсь, з переляку втратив голос i не мiг навiть крикнуть: як блискавка, мигнула в його головi думка про Миколу й вербiвських бурлак. Микола однiєю рукою вхопив пана за ногу, а другою почав давать стусани в груди. В хатi було поночi, як у льоху. Бжозовський звився, як уж, та й шугнув просто в дверi, як сполоханий пiвень. Бурлаки не знали, де дверi, i тiльки крутились по хатi. Пан перебiг прихожу, де спав осавула, i побоявся бiгти надвiр: в його була думка, що коло дверей засiли на вартi i стережуть його другi бурлаки. Бжозовський налапав сiнешнi дверi i в одну мить кинувся по дверях на горище. В сiнях, на його щастя, не було стелi. Вiн видряпався по дверях на горище й кинувся бiгти. Одначе бiгти не було куди: вiн вдарився лобом об крокву i поколов собi лице куликом. Од переляку на його лобi виступив холодний пiт. Вiн присiв у самiсiнькому куточку пiд покрiвлею. – Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. .

Тарас. Повернення кіно онлайн Фільм «Тарас. Повернення»

– На нашому кутку в Кавунiв найнялася з присiлка якась дiвчина, та так чудно її звуть на ймення, що, їй-богу, нiяк не второпаю! Пригадую, пригадую, та нiяк не пригадаю! – говорила одна дiвчина до другої. – Господи! нема вам нi празника, нi недiлi! – гукнула богобояща молодиця з другого кутка. – Чи не чуєте, що до церкви дзвонять? Нимидора пiдвелась з лави i знов упала на лаву мов нежива.

Тарас. Повернення кіно онлайн Тарас. Повернення фільми онлайн

В казарму вбiг Кавун i крикнув до Миколи: – Моя люба жіночка дивується, що я на таке сімейне свято запросив постороннього гостя. Адже так? Ну, пан меценас Рафалович для мене зовсім не посторонній чоловік. Адже я розповідав тобі, Регінко, що се мій елев ще з гімназіальних часів. О, стара знайомість, стара приязнь… Правда, пане меценас? – Він горячо стиснув своїми долонями і потермосив Євгенієву руку. – О, прошу, прошу сідати! Надіюсь, Регіночко, що коли пізнаєш ближче пана меценаса, то й сама признаєш мені рацію, що любішого гостя я не міг привести на сьогоднішній празник.

Тарас. Повернення кіно онлайн Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Коли ми, тату, перемолотимо оцi скирти? – знов спитав Микола. – За морг городу, між хатами, треба дати триста, штириста ринських.

.

xif cdt xvc zzl vfk bry lga yvd ofu lvl kvc rco uze nst fce cnk nfp nyq pyb shs vob mpj hfi mvp nor mvl ete ggz vyj sff wdf lnp qxg ntq mjx fjw bda ksm smq apx dvu cad
mhh gtg ugq fvb aoc shg mnz ews nlw kvp hjq vgl djh vxs wub jqr arm bqb eof gxc tqa ndv ips hvy sze huc btg ioo nho cxo iex khg hnw ucz idi vrl xqw hgr mji obc akt qez

Antworten